Która kontrolka od czego ? VT700C 84 r
Odpowiedz do tematu

: Która kontrolka od czego ? VT700C 84 r
Jeżeli umieścilem temat nie w tym miejscu to przepraszam . Mam pyt która kontrolka jest od czego przy modelu VT700c 84 rok Dotychczas byłem przekonany że srodkowa jest od ładowania znajomy oswiecił mnie że to kontrolka od przepalonej żarówki. Tylko dlaczego zapaliła się przy ostatniej mojej jeździe (prędkość 120km/h obroty około 5tyś) kiedy zwolnilem zgasła?

chopers
[Usunięty]
:
środkowa kontrolka jest od przepalonej żarówki ale tylko tych z tyłu, czyli pozycja, stop i rejestracja. sprawdz czy żarówki są dobrze osadzone, czasami w samej żarówce robią sie luzy i prad nie przepływa. w środkowym rzędzie kontrolek masz od lewej: ciśnienie oleju, przepalona żarówka i rezerwa paliwa, reszta myśle znajoma.

:
W tych moto nie ma kontrolki od ładowania aku. :mrgreen:

A są:

2 od kierunków - pomarańczowe.

Kontrolka od świateł "długich" - niebieska

Kontrolka "luzu" neutral - zielona

Kontrolka 6 biegu "OD" - pomarańczowa

Kontrolka ciśnienia oleju - czerwona

Kontrolka rezerwy paliwa - czerwona

Kontrola tylnego światła "Tail light" -czerwona

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dzięki wielke za pomoc

:
Cześć,



podepnę się pod temat, bo poniekąd mnie to też dotyczy, a konkretnie chodzi mi o kontrolkę rezerwy paliwa.



Przeglądałem serwisówkę, ale nie potrafię zlokalizować czujnika czy czegoś odpowiedzialnego za palenie się tej lampki.



Todku, ty wiesz wszystko :-) Pomożesz ?



Pozdrawiam

Derry

Ya'aa'tey! Wystarczy chcieć!
:
Czujnik jest zamontowany w zbiorniku pod siedzeniem

:
W moim kontrolka nie świeciła, ale wystarczyło wykręcić czujnik (ten spod siedzenia) i go przepłukać = działa :mrgreen:

:
Dziękuję. Zaraz sie wezmę z kluczami za moto, musze zrobić przednie światło to przy okazji obejrzę ten czujnik.



Pozdrawiam

Derry

Ya'aa'tey! Wystarczy chcieć!
:
ha jaskul weź koniecznie sprawdź czy nie masz za mało oleju

czasem się może zdarzyć, że przy przyspieszaniu albo ostrym hamowaniu zapali się kontrolka oleju, bo pompa załapie powietrze



lampki na desce są podpisane która jest od czego a akurat ta od oleju i tylnej lampy są podobne i blisko siebie

:
Dziki na moim pulpicie napisy od kontrolek są starte nic nie widać natomiast raz po raz podczas jazdy zapala mi się konkretnie czerona środkowa

:
jaskul12 napisał/a:
Dziki na moim pulpicie napisy od kontrolek są starte nic nie widać natomiast raz po raz podczas jazdy zapala mi się konkretnie czerona środkowa




Czerwona środkowa jest od tylnego światła, sprawdź czy nie masz zaśniedziałych połączeń i czy żarówki wszystkie łokej

: Kontrolki na kierownicy
Witam, mam problem z ustaleniem znaczenia kontrolek na kierownicy obok stacyjki w mojej Hondzie SHADOW 750 z 1983 roku. Interesuje mnie konkretnie środkowa czerwona kontrolka. Załączam zdjęcie. http://i33.tinypic.com/dokh79.jpg

Ostatnio zmieniony przez FireON 2013-04-20, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Witaj :toast:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
To na pewno nie tylna lampa ponieważ się świeci.

:
A nie jest ona od rezerwy paliwa?

"Wicher silne drzewa głaszcze..."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group