sprężyny progresywne ?
Odpowiedz do tematu

: sprężyny progresywne ?
czy ktoś takie posiada ? czy rzeczywiście dają radę nie dobijają na typowo polskich drogach klasy nie europejskiej, przy przejazdach przez tory tramwajowe lub tak pięknie pofalowany asfalt jak jest w Wa-wie na odcinku al. jerozolimskie przy makro jak się jedzie z centrum w stronę Pruszkowa

Witek
[Usunięty]
:
Zamiast wymiany sprężyn wlej gęstszy olej w lagi i po sprawie - ja miałem ten sam problem i okazało się, że poprzedni właściciel nie dość że wlał olej za rzadki to jeszcze za mało - chyba był kiepski z matematyki albo z angielskiego bo to co w serwisówce napisane jest że na jedą lagę to on podzielił i wlał do dwóch. Teraz po wymianie jest ok. nawet na Jerozloimskich :)

:
Olej 20W i możesz dać tulejki na sprężyny. Wkładaliśmy do środka po prostu nasadki tylko nie pamiętam rozmiaru, wtedy zawieszenie się utwardza należycie :)

Jadę jadę na motorze...
: Re: sprężyny progresywne ?
mike napisał/a:
czy ktoś takie posiada ? czy rzeczywiście dają radę nie dobijają na typowo polskich drogach klasy nie europejskiej, przy przejazdach przez tory tramwajowe lub tak pięknie pofalowany asfalt jak jest w Wa-wie na odcinku al. jerozolimskie przy makro jak się jedzie z centrum w stronę Pruszkowa




Zapytaj Cichego, on nawet chyba ma sprzedanie swoje, bo sprzedał 600-kę.



Ojciec - to brzmi dumnie!!!
:
co prawda nie jechałem sprzętem ale jak sprawdzałem na postoju u kogoś z gęstszym olejem to różnicy nie było widać w miękkości, dlatego myślałem o progresach ale nie wiem czy to nie strata kasy

:
Moim zdaniem, zawieszenie w VT600 jest na tyle mało "profesjonalne" że wstawianie do przednich zawiasów sprężyny progresywne to trochę tak jakby do malucha ładować hamulce od brembo. Dorzuć do środka tuleje i będzie znacznie lepiej. Ten model tak po prostu ma że jest miękki i dużo z tym nie zrobisz.

Jadę jadę na motorze...
:
Klucz nasadowy rozmiar 42 szt. dwie sprawdza się,a jak chcesz to olej dodatkowo też zmień

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group