Gniazdo zapalniczki w VT600
Odpowiedz do tematu

Witek
[Usunięty]
: Gniazdo zapalniczki w VT600
Witam!



Czy ktoś montował gniazdo zapalniczki 12V w vt600?



Jesli tak to proszę o podpowiedzi i ewentualne fotki jak i gdzie - chyba nie chcę wiercić i wycinać plastików, na kierownicy też mi się średnio podoba - to ma być użytkowe i dyskretne a nie jest to ozdoba wszak.



Pytanie dodatkowe - za pomocą jakiego uchwytu montujecie GPS? jeśli oczywiście ktoś używa - mam szybę ale jakoś doklejanie do szyby to mi się w moto średnio stabilne wydaje.

: Re: Gniazdo zapalniczki w VT600
Witek napisał/a:


Pytanie dodatkowe - za pomocą jakiego uchwytu montujecie GPS?




Na moim cieniu przykleiłem tak:


Marcin
Witek
[Usunięty]
: Re: Gniazdo zapalniczki w VT600
MCY napisał/a:
Witek napisał/a:


Pytanie dodatkowe - za pomocą jakiego uchwytu montujecie GPS?




Na moim cieniu przykleiłem tak:

Obrazek








I nie spada to podczas jazdy ? Nie pytam oczywiście o toczenie się po równym jak stół asfalcie jakich u nas większość :) a raczej o krawężniki dziury w drodze itp



Rozumiem że to standardowa przyssawka jaka była z GPS w zestawie?

: Re: Gniazdo zapalniczki w VT600
MCY napisał/a:
Witek napisał/a:


Pytanie dodatkowe - za pomocą jakiego uchwytu montujecie GPS?




Na moim cieniu przykleiłem tak:

Obrazek




A ja chyba taki uchwyt nawigacji wkręciłem w uchwyt jaki widać na Twojej kierownicy

:
Chciałem umieścić nawigację właśnie w dodatkowym uchwycie na kierownicy, ale nie znalazłem kompatybilnych części. Przyssawka standardowa, nie nowa i trzymała bardzo dobrze, nawet na autostradzie na płytach. Jedynie kąt patrzenia nie jest idealny.

Marcin
Adamko
[Usunięty]
:
Jak korzystam z takiego uniewersalnego uchwytu na kierownicę na który montuje taki pokrowiec i wszystko bangla. :chytrusek: :mrgreen: . Uchwyt jak jest niepotrzebny wystarczy odkręcić dwie śruby i już.

:
W trosce o zachowanie paru(nastu) złotych w kieszeni dodam tylko o wiele atrakcyjniejszą cenowo ofertę tego samego sprzętu, o którym pisze Adamko:



http://elektroshop.com.pl...y-na-motor.html



W zestawie taniej... Z linków Adamka wychodzi delikatnie ponad 120zł, a tutaj taniej, a w dodatku przecena na 85zł :-D

:
a ja właśnie zakupiłem takie coś: http://www.denniskirk.com...afCatId=&mmyId=

Wynajmę Jaguara do ślubu - może być z obstawą motocyklową:

http://jaguaremdoslubu.blogspot.com/
Adamko
[Usunięty]
:
Divastion napisał/a:
W trosce o zachowanie paru(nastu) złotych w kieszeni dodam tylko o wiele atrakcyjniejszą cenowo ofertę tego samego sprzętu, o którym pisze Adamko:



http://elektroshop.com.pl...y-na-motor.html



W zestawie taniej... Z linków Adamka wychodzi delikatnie ponad 120zł, a tutaj taniej, a w dodatku przecena na 85zł :-D


Nie pisałem że tam dokładnie kupowałem. Nie tego dotyczy temat :-? Tylko jaki sprzęt a nie za ile. Ilustracje są uzupełnieniem. Mogłem napisać w sumie uniwersalny uchwyt na kierownicę do motocykla lub motoru i pokrowiec nieprzemakalny firmy Hama do GPS. Pewnie byłoby jaśniej. A tak temat schodzi na zupełnie inne kwestie.

:
A ja nawigację zamontowałem na szybie i wygląda to tak:



i nie zdarzyło się aby odpadło...

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
Witek
[Usunięty]
:
Dzięki za podpowiedzi - chyba skuszę się na tzw. "zestaw rowerowy" jednak, ta szyba hmm chyba najlepszy kąt patrzenia ale ja cały czas miałbym jednak obawy że odpadnie.

:
A ja nauczyłem się korzystać z mapy i GPS mam w... tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Zibi665 napisał/a:


Obrazek





Matko!!! ekspres do kawy zapomniałeś!!! :twisted:

Troll
[Usunięty]
:
GhoustDragon napisał/a:
A ja nauczyłem się korzystać z mapy i GPS mam w... tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę...




Czyli na(w) szyii ? Jakos dziwnie to musi wygladać :-P

Adamko
[Usunięty]
:
Witek napisał/a:
Dzięki za podpowiedzi - chyba skuszę się na tzw. "zestaw rowerowy" jednak, ta szyba hmm chyba najlepszy kąt patrzenia ale ja cały czas miałbym jednak obawy że odpadnie.


Masz złe założenie. Tak naprawdę kąt patrzenia jest bez znaczenia. Ja mam do "mojego zestawu" słuchawki douszne (fotki nie pokaże jakie bo zaraz ktoś znajdzie tańsze :-P ). Na GPSa nie patrzę praktycznie wcale. Przy dużym słońcu to w ogóle jest niemożliwe. Na moto pozostaje jedynie audio i komunikaty z manewrami. I gwarantuje Ci że to w zupełności wystarczy. A tym co z "klasycznej mapy" nie wyszli proponuję przejazd przez Budapeszt w kierunku np.Grecji. Oprócz tego że im się skończy kręgosłup (i zacznie się ... na pewno czarna... d.) to i przy okazji paliwo. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group