brak chłodzenia honda vt 600 rok 94
Odpowiedz do tematu

: brak chłodzenia honda vt 600 rok 94
Mam problem stojąc w korku zaswiećiła się czerwona kontrolka (TEMP) wentylator niekręcił się . Podczas jazdy gasła

Co sprawdzić ? od czego zaczynać ? i gdzie tego szukać :)

Jak sprawdzić termostat czy jest dobry

A może bezpiecznik ale gdzie go szukać :(

Czytałem juz na forum taki podobny temat ale nic więcej nie znalazłem . Ile taki termostat kosztuje .Albo jak zrobić ręczne sterowanie wentylatorem za pomocy jakiegos guzika.

:
Proponuję zacząć o sprawdzenia czy wentylator działa - podłącz do na "krótko" pod aku - powinien się kręcić... Jak nie to już masz powód...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Ja proponuję zacząć od sprawdzenia bezpiecznika wentylatora. Następnie, tak jak pisze Ghoust, sprawdzić sam wentylator, czy jest sprawny. No i na koniec, pozostaje sprawdzenie włącznika wentylatora. To ten czujnik w chłodnicy, na dole. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Bezpieczniki dobre niemoge znaleźć wtyczki od tego wentylatora gdzie ona jest bo po kablach niewidze :cry:

:
Wydobyłem wentylator teraz nie wiem jak ja go mam rozebrać bo jest nitowany rozwiercić a potem skręcić śrubami. Co w nim mam wyczysćić żeby był ok.

:
Co Ty chcesz rozbierać, po co? :?: Sprawdzałeś wentylator na "krótko", nie chodzi? :?:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Na krótko nie chodzi :-(

:
finlandian napisał/a:
Na krótko nie chodzi :-(


No to masz problem... A tak serio to lookni na allegro za sprawnym, wymień i ciesz się jazdą...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
Awaria zlokalizowana i usunięta przyczyna była brak zasilania do wtyczki wentylatora .Wymieniony przewód dodatni i jest wszystko ok :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group