Emblematy na dekle
Odpowiedz do tematu

: Emblematy na dekle
Hej! Do dłuższego już czasu poszukuję (bez rezultatu) emblematów, dekli na pokrywę sprzęgła i alternatora. Jest to okrągły metalowy emblemat ,a na nim widnieje napis V-TWIN. Ma któryś z kolegów/żanek namiary lub wie gdzie cóś takiego zdobyc? Dziękuję za odp i pozdrawiam p.s. dla Shadowa z lat 87-95

[/quote]

szkoda czasu na narzekanie!!! czas leci...
:
gumis, ja też dosyć długo szukałem tych medalionów i bardzo rzadko się pojawiają na allegro do kupienia, z jakiegoś używanego :)). Ja sobie zrobiłem sam takie medaliony, na pewno wygląda to trochę lepiej, niż bez nich:



tutaj zdjęcia



:mrgreen:

Maniek G
[Usunięty]
:
Ja kupiłem w USA, dokładnie TU 4-ka w spisie. Z tym, że do mojego zestawu bardziej w tej chwili pasuje emblemat w czarnym macie. Mam zdjęcia tego elementu i trzeba go obrobić do AutoCAD-a, wtedy można to wypalić laserem CO2 na dowolnym elemencie :-)8






:
Prześlij mi to zdjęcie to zapodam to do formatu *dwg.

:
KrisZbro napisał/a:
Prześlij mi to zdjęcie to zapodam to do formatu *dwg.


Masz plany coś takiego dorabiac??

Właśnie o takie dekle mi chodzi!!!

Maniek - jak z kosztami przesyłki z USA?

szkoda czasu na narzekanie!!! czas leci...
Maniek G
[Usunięty]
:
Spokojnie :mrgreen: , jak bedziemy mieli :thx: ten emblemat w formacie dwg, to każdy grawer z laserem Ci to wypali na dowolnym kawałku blachy. Ze stanów to dostałem te emblematy w liście, ale sztuka kosztuje tam 22$. Bedę je dorabiać, bo ładniejsze będą napisy na czrnym tle :!:

:
Pięknie!!! Czekam!!

szkoda czasu na narzekanie!!! czas leci...
:
To i ja się piszę :lol:

Zibong
[Usunięty]
:
Uważajcie tylko - prawa autorskie tu łatwo naruszyć...

:
Przed chwilką dostałem maila , zaglądam i jest!!! 102zł!!

oto link http://www.sklep.motorist...VT1100CJ,14346,

To chyba rozwiązuje sprawę, bo cena przystępna!

szkoda czasu na narzekanie!!! czas leci...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group