Dziwne odgłosy
Odpowiedz do tematu

: Dziwne odgłosy
Mam pytanie podczas hamowania przednim hamulcem słychać dziwny dźwięk coś tak jak by się włączało jakieś urządzenie z przodu motocykla czy ktoś może też tak ma ?

:
Przy takim opisie, bardzo ciężko cokolwiek powiedzieć. :mrgreen: Spróbuj się bardziej postarać, i opisać to co się dzieje dokładniej, inaczej. :lol: Czy to jest jakieś stukanie, ocieranie, itp. :lol:

Ostatnio zmieniony przez Todek 2010-05-12, 09:46, w całości zmieniany 1 raz
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Nie powinno tak być. Z opisu Twojego moto wynika, że nie masz ABS-u, więc coś jest nie tak. A jak stan Twoich klocków ?

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
Klocki wymieniałem przed tym sezonem więc są nowe. A co do odgłosów wciskam klamkę i słyszę coś takiego jak trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tylko nie jest to głośne i tak samo miałem przed wymianą klocków starych. Może mieć na to wpływ np. tarcza hamulcowa??

:
Moim zdaniem, jest to odgłos klocków trących o tarczę. :lol: Tarcza ma otwory, i klocki trąc o tarczę wydają odgłos takiego jakby tykania. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Ok dzięki wielkie będę spokojniej jeździł i spał :-)

:
Todek napisał/a:
Moim zdaniem, jest to odgłos klocków trących o tarczę. :lol: Tarcza ma otwory, i klocki trąc o tarczę wydają odgłos takiego jakby tykania. :lol:


Dokładnie tak.

Każdy komplet klocków będzie wydawał nieco inne odgłosy. Trzeba się do tego przyzwyczaić i polubić :mrgreen:

Nawrót choroby! :)
keras
[Usunięty]
:
u mnie robi klikliklikliklikliklikliklikli... słychać jakby z końca korytarza z za zamkniętych drzwi... cichuteńko, subtelnie.... :mrgreen:



norma.... nie ma się czym przejmować :-D

:
Dzięki za wskazówki

Troll
[Usunięty]
:
To nie klocki, chyba wiem o co kaman...Wymień płyn hamulcowy i problem minie ;-)

jarekr45
[Usunięty]
: Re: Dziwne odgłosy
Witaj. Też mam taki odgłos i jest to normalne. Tak pracują klocki na wentylowanej tarczy w Cieniu. Próbowałem różne i jest albo ciszej albo śmierdzi klocek. wybór należy do Ciebie.

:
Dobrze jest mieć deczko uwolniony wydech - nie słychać niepotrzebnych odgłosów, człek jest zrelaksowany i o to chodzi...

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?...
:
Tomson napisał/a:
Dobrze jest mieć deczko uwolniony wydech - nie słychać niepotrzebnych odgłosów, człek jest zrelaksowany i o to chodzi...


Mam puste wydechy ale przy hamowaniu nie dodaje gazu więc i tak słychać :-)

:
czoko... spoko,

nic złego się nie dzieje.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
czoko112 napisał/a:
Tomson napisał/a:
Dobrze jest mieć deczko uwolniony wydech - nie słychać niepotrzebnych odgłosów, człek jest zrelaksowany i o to chodzi...


Mam puste wydechy ale przy hamowaniu nie dodaje gazu więc i tak słychać :-)




Co racja to racja...ja eksploatuję drugi zestaw klocków i nie słyszę żadnych dźwięków...za to wnerwia mnie ten pisk z tylnego bębna przy pierwszym hamowaniu. Taka juz jego uroda podobno.

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group