Spalanie
Odpowiedz do tematu

:
Po wczorajszym wyjeździe w bieszczady (294 km) z prędkością między 60-80 km/h stwierdzam że spalanie wyszło 4,2 L na 100 km.Kilka razy przeliczałem bo coś za mało mi wychodzi :-D .Warunki były optymalne,bezwietrznie,małe natęrzenie ruchu,w jedną osobę.

MOTOR FACH SERWIS MOTOCYKLI
https://www.facebook.com/...admin_todo_tour

Moje pomysły - http://chomikuj.pl/Piotrb1975 ,możesz też to mieć ;).
:
Cały czas byłem pewny że moja C3 jest coś nie tak, nigdy nie zszedłem ze spalaniem poniżej 6,3.

Teraz wiem że to moja prawa ręka jest taka... okazuje sie że malutka może zadowolić sie nawet 5,3l benzynki :mrgreen: jednak nie sądze żeby to było normą, lubie jak czasem huknie z cygara :mrgreen:

Arc
[Usunięty]
:
Ja podjąłem bardzo brutalne , postanowienie .... schudne :) waże ponad 103 kg , jak trochę zlecę na wadze to do moto mniej będe musiał wlać.

Ostatnio też mi dech zaparło jak po 163 km trzeba było na rezerwę przełączyć :)

A i pomysł jeszcze mam taki, że przed każdym wyjazdem z domu opróżnić trzeba swoje zbiorniki :)

Pali jak piec przy -30 :)

Ale co mi tam

pozdr

Arc

Ostatnio zmieniony przez Todek 2012-03-26, 23:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja jak bym nie kombinował to równiutkie 6,0 l/100km :-) , a mam skrzynię 4 biegową.

VT 500 84 - VT 1100 96 - VTX 1300 06 - VT 1100C2 Sabre 06
:
Troll napisał/a:
A mój pali ile wleje :-P


Hm... Kto by pomyślał ... To tyle samo co mój :mrgreen:

Nawrót choroby! :)
:
senda napisał/a:
Troll napisał/a:
A mój pali ile wleje :-P


Hm... Kto by pomyślał ... To tyle samo co mój :mrgreen:


A mój tyle nie pali,bo jak parkuje w garażu to zawsze coś w baku coś zostaje.

Arc
[Usunięty]
:
Todek napisał/a:
Arc napisał/a:
Ja podjąłem bardzo brutalne , postanowienie .... schudne :) waże ponad 103 kg , jak trochę zlecę na wadze to do moto mniej będe musiał wlać.

Ostatnio też mi dech zaparło jak po 163 km trzeba było na rezerwę przełączyć :)

A i pomysł jeszcze mam taki, że przed każdym wyjazdem z domu opróżnić trzeba swoje zbiorniki :)



Pali jak piec przy -30 :)





Ale co mi tam



pozdr

Arc




Normalnie mnie rozbawiłeś. :lol: :lol: :lol:

Ja ważę trochę więcej o Ciebie (jakieś 108 kg), i moje moto pali około 5.0-5.2 l/100km. Przy prędkościach rzędu 110-130 km/h. :lol: :chytrusek:




Todziu

:) 108 miałem niedawno , ale mi się po pewnych klimatach lekko schudło :)

te 164 km to po zimie i przepalaniach było , ale i tak sądzę że apetyt na płyn ma wielki .

Wiem że jeszcze fachowcem nie jestem i się ze sprzętem poznajemy , mam go w końcu od zeszłego roku dopiero



Pozdr

Arc

:
ostatnio zmierzyłem u siebie i spalanie w układzie 70%trasa - 30%miasto wyszło 5.5 l, chyba całkiem nieźle :-)

:
W niedzielę zrobiłem traskę 614 km po Tatrach Słowackich i Orawie -przy prędkości ok 90-110 km/h i średnia spalania wyszła 5,9 L :-( .

MOTOR FACH SERWIS MOTOCYKLI
https://www.facebook.com/...admin_todo_tour

Moje pomysły - http://chomikuj.pl/Piotrb1975 ,możesz też to mieć ;).
:
A mi , od dwóch tygodni spalanie spadło do zera, no cóż, jakoś to muszę przeżyć.

Może to wszystko przez te atomy? a może brak alternatora?...już mi się ,,coś'' robi.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
mi na 100km jazdy w trasie bardzo zróżnicowanej ostatnio wychodzi 5,5 l. jak w morde strzelił :-) nie narzekam :mrgreen:

Czy to pretekstem jest czy nałogiem, że wciąż chcemy ruszyć w drogę...
:
Moja Hania VT750C4 - się uparła i trzyma się ..od 3,5 - 4,2l / 100km , i żeby była tak uparta do końca :-)8

za to Efka - VF750S....jara za dwa motory...od 7,5 - 10,00l/100km. :shock:

:
AJK napisał/a:
Moja Hania VT750C4 - się uparła i trzyma się ..od 3,5 - 4,2l / 100km...


Muszę AJK-u zgłosić się do Ciebie na jakieś jazdy doszkalające, u mnie wychodzi zazwyczaj coś koło 4,7 /100km, chyba, że mój łańcuch pali więcej :mrgreen:

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

:
ja ostatnio na trasie z wieloma ''elementami'' miasta, jakies 280 km z predkosciami 60-140

osiagnolem 5 l na setke, oby jak najdluzej hani tyle wystarczalo :mrgreen:

:
A moja Hania na ostatniej trasie do Władka, z prędkościami 50-70 mil, przy pełnym obciążeniu spaliła średnio 6,2 litra.

Z pasją przez życie......
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group