brak iskry po rozgrzaniu maszyny
Odpowiedz do tematu

Słoniu
[Usunięty]
:
witam ponownie, na 100% tak jak mówicie to będzie impulsator ,zagrzałem maszynke ,aż stracił iskre i na jednym pokazuje wartość 526 na drugim 0,co dalej mam robić w takiej sytuacji ,widzę że z waszymi głowami mogę złożyć cały motorek.Może wiecie gdzie kupić tani taki impulsator i czy łatwo go założyć.

Słoniu
[Usunięty]
:
dzięki już kupiłem ,teraz tylko czekać

:
Z niecierpliwością czekamy na dalszy ciąg :lol:

Słoniu
[Usunięty]
:
HALO czy wiecie jak wyciąga sie te impulsatory ,odkręciłem pokrywe i czy mam także rozebrać sprzęgło aby t dobrze zdemontować i ponownie zamontować? ,ponieważ kabelki są przykręcone z tyłu za sprzęgłem i za zębatkami ,jeżeli tak to będzie troszkę problemu,ponieważ nie wiem jakt to wszystko pootkręcać. :cry:

:
http://www.shadow.org.pl/forum/viewtopic.php?t=79



Ściągnij sobie serwisówkę pod swoje moto i tam będziesz miał opisane i pokazane na obrazkach, co trzeba zrobić, aby dostać się do impulsatorów...

Słoniu
[Usunięty]
:
ALE ZACZYNAJĄ SIĘ PROBLEMY :roll: napisz mi gdzie mogę takieą serwisówke ściągnąć do vt 750c rok84.

:
Okej, to po kolei:



1. Wchodzisz na ten link co Ci podałem z tymi serwisówkami: http://www.shadow.org.pl/forum/viewtopic.php?t=79.

2. Przewijasz sobie stronę do połowy, jest tam post Globi'ego a w nim znajdziesz" 6- VT 700c '84-85, VT 750c '83 (ze dwa linki) np:

http://downloads.hondatec...Shadow_Shop.zip" klikasz na link.

3. Wypluwa Cię na stronę główna hondatech.info -> z lewej strony u góry masz nagłówek " Directory" pod nim katalogi -> wybierasz moto -> VT -> VT700 -> pojawia Ci się do wyboru, wybierasz: "Honda Vt700 C,750 C Shadow (83-85) Service Manual pdf" Voila! :lol:

Słoniu
[Usunięty]
:
już mam serwisówke ,ściągnąłem kosz ze sprzęgłem miałem problem z odkręceniem nakrętki od kosza sprzęgła ,WD40jednak robi swoje ,kilka godzin po popsikaniu i puściła nakrętka ,jak założe impulsatory przetestuje maszynkę to się znowu odezwę.

:
Słoniu napisał/a:
już mam serwisówke ,ściągnąłem kosz ze sprzęgłem miałem problem z odkręceniem nakrętki od kosza sprzęgła ,WD40jednak robi swoje ,kilka godzin po popsikaniu i puściła nakrętka ,jak założe impulsatory przetestuje maszynkę to się znowu odezwę.


Nie wiem czy zauważyłeś, że jesteś ciągle na tym samym forum. Tą radosną informacją już się podzieliłeś w temacie obok.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
Słoniu
[Usunięty]
:
dzięki za dobre rady ,motorek po wymianie impulsatora jest jak nowy ,dodam że był u dwóch mechaników i nic nie zrobili ,na tym forum naprawdę można naprawić motorek samemu ,miałem problem ze złożeniem sprzęgła i dodam że nigdy nie myślałem że kosz z tarczami sprzęgłowymi musi być dokręcany odpowiednią siłą około 45-55 N. :chytrusek:

: Problem z odpaleniem
Witam Szanowne Grono, jak zwykle dominujące na forum :!: . Todek, Słoniu, Divastion. Koledzy, zatrzymałem się na tym ponad półrocznym temacie i postanowiłem napisać co mnie nurtuje. Moja Hania VT 700 c., można powiedzieć, że odpale na dotyk :mrgreen: . Ale jest małe ale. Mogę jeździć cały dzień zatrzymywać się odpalać i nic wszystko gra lecz potrafi być tak, iż po przejechaniu 50 km zatrzymuję się na długość papierosa i Hania nie chce zagadać. Zaczyna kręcić ale może trochę słabiej kichnie z dwa razy i aku pada. Na pycha na jedną przerzutkę i pali bez problemu, postoi dłużej i też odpala Teraz stoi, zimno i też zagada na pierwszy strzał nawet bez ssania. CZY TO MOŻLIWE ŻE TO WINA AKU. Ładowanie OK. Niewiem ile AKU liczy sobie sezonów. Wiem :lol: już to robię zatrzymuję się tylko na górkach :lol: łatwiej pchnąć :chytrusek: . Poruszam ten temat tylko z myślą o innych.

Raczej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.
: Re: Problem z odpaleniem
Gwivaldi napisał/a:
Witam Szanowne Grono, jak zwykle dominujące na forum :!: . Todek, Słoniu, Divastion. Koledzy, zatrzymałem się na tym ponad półrocznym temacie i postanowiłem napisać co mnie nurtuje. Moja Hania VT 700 c., można powiedzieć, że odpale na dotyk :mrgreen: . Ale jest małe ale. Mogę jeździć cały dzień zatrzymywać się odpalać i nic wszystko gra lecz potrafi być tak, iż po przejechaniu 50 km zatrzymuję się na długość papierosa i Hania nie chce zagadać. Zaczyna kręcić ale może trochę słabiej kichnie z dwa razy i aku pada. Na pycha na jedną przerzutkę i pali bez problemu, postoi dłużej i też odpala Teraz stoi, zimno i też zagada na pierwszy strzał nawet bez ssania. CZY TO MOŻLIWE ŻE TO WINA AKU. Ładowanie OK. Niewiem ile AKU liczy sobie sezonów. Wiem :lol: już to robię zatrzymuję się tylko na górkach :lol: łatwiej pchnąć :chytrusek: . Poruszam ten temat tylko z myślą o innych.




Jakbyś mógł sprecyzować tą wypowiedź to by było super :-D tzn. że przed wyruszeniem w te 50km aku był naładowany? Następnie - w sumie ile czasu mija zanim padnie aku? (chodzi o ten moment, gdzie piszesz, że kręci rozrusznikiem, ale nie pali). Jak wygląda sprawa z ładowaniem? Masz lightbary, których używasz? jeżeli tak, to jakie masz wartości ładowania przy włączonych lightbarach/wszystkich odbiornikach prądu? :lol:

:
Ja miałem podobnie.Winny był rozrusznik.Na zimno palił ,a na ciepło nie zawsze chciał .W końcu całkiem się wysypał. :cry:

Ze mną jak z dzieckiem.

Za rączkę i na piwo.
:
Divastion, nie niemam lightbarów, lecz moja Hania to Jankes światła załączają się samoczynnie po przekręceniu stacyjki przygasając przy naciśnięciu startu no i kierunki są z pozycją. Na odpalonym silniku, wartość ładowania jest między 14.6-14.8V to chyba książkowe. Jak wspomniałem dopalam czekam aż chwyci temperaturkę i w drogę. I mogę jeżdzić cały dzień i nic się nie dzieje. Ale jest tak, że po jeżdzie i krótkim zatrzymaniu chcąc odpalić Hanię kręci słabiej kichnie sobie w wydechy, lecz nie mruknie., druga próba już słabszy akua po trzecim nieżyje i pchanko :lol: . Nieraz po pierwszej próbie i kichnięciu w kominy załapie i pięknie mruczy. Aku pod miernikiem niby OK. lecz ja podejrzewam urwaną i ruchomą cele która raz łącz, raz nie. Jak ją kupiłem to aku było prawie puste nie znalazłem na nim daty produkcji, ale podejrzewam, że swoje już wyjeździł. Pozdrawiam Wszystkich

Raczej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group