Problem z ciągle świecącą się kontrolką
Odpowiedz do tematu

:
alternator

kuba1100
[Usunięty]
:
Alternator. Miałem podobnie w zeszłym sezonie. Pan Janusz Krzynówek z Suwałk Cię czeka :cry:

:
Alternator.

Uszczelka jest twoim najmniejszym zmartwieniem.

O problemach z alternatorem sobie poczytaj bo takich tematów już było sporo. Jak byś miał jakieś wątpliwości to mój nr masz w pomocnej dłoni ;-)

Kopik
[Usunięty]
:
Z lekturą zaznajomiłem się wcześniej :-D . Pytanie w ramach rozwiania wątpliwości. Dzięki za pomoc zabieram się do roboty.



Pozdrawiam

:
Temat mieliśmy parę razy przerabiany

zobacz tu http://www.shadow.org.pl/...tor+%B3adowanie

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
Duch
[Usunięty]
:
Rozepnij kostkę alternator/regulator i pomierz pomiędzy pinami alternatora na kostce czy pomiędzy nimi jest przejście, będzie pokazywało zwarcie, ale faktycznie wykaże tam jakiś delikatny opór, a także każdy z tych pinów miedzy masa motocykla, jeśli między masą a którymś z pinów będzie zwarcie, lub nie będzie przejścia miedzy pinami to alternator uszkodzony.

:
sory za ot ale czepiacie się na forum ortografii a kilku z Was użyło określenia obrysówka - obrysówka o ile dobrze pamiętam światło koloru białego i czerwonego stosowane w pojazdach ciężarowych na ich zabudowach . Panowie bądźmy bardziej profesjonalni ...

Ropa jest do ciężarówek gaz do zapalniczek a benzyna do motocykli :)
artur11
[Usunięty]
: Honda Shadow 1100 Spirit
Witam wszystkich ! mam problem z Kontrolka poniewaz gdy włocze motor to zaświeci mi sie ,, s " i nie mam pojecia co to jest pomorze mi ktoś z góry dziekki >)

:
Piszesz, że po włączeniu, a podczas jazdy też Ci się pali ? Kontrolka ta sygnalizuje rozłożoną stopkę.



ps. Witaj :-D

UWAGA post zawiera treści potencjalnie obraźliwe

: Re: Honda Shadow 1100 Spirit
artur11 napisał/a:
Witam wszystkich ! mam problem z Kontrolka poniewaz gdy włocze motor to zaświeci mi sie ,, s " i nie mam pojecia co to jest pomorze mi ktoś z góry dziekki >)




Z którego roku jest Twoje moto? :?: Podawajcie w profilu rok prod moto, łatwiej jest wtedy odpowiadać na zadawane pytania dotyczące problemów technicznych. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
artur11
[Usunięty]
:
Rok produkcji 1999

:
artur11 napisał/a:
Rok produkcji 1999




Ta kontrolka "S"/stand/, pomarańczowa, znajduje się w zegarze, liczniku, na dole, pomiędzy kontrolką od ciśnienia oleju, czerwoną, i od temperatury, czerwoną, tak?

Jeżeli tak, to jest to kontrolka, dioda, sygnalizująca otwarcie stopki bocznej. Powinna ona zgasnąć po złożeniu stopki. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group