kierunkowskazy
Odpowiedz do tematu

gru
[Usunięty]
: kierunkowskazy
czolem



Troche mnie wkurzaja kierunkowskazy w mojej niuni, za pozno sie wlaczaja.

Od wlaczenia do zapalenia mija okolo sekunda. Na trasie nie problem, jestem przyzwyczajony wlaczac duzo wczesniej, ale w miescie przy zmianie pasa nierzadko sygnalizuje manewr ktory wlasnie wykonalem :/



Wszystkie shadowki tak maja czy tylko moja? Jest na to jakis patent?

:
awarię tą myśle łatwo usunąć ....poprostu wlanczaj kierunek o ok 1sek.!! wcześniej niż dotychczas :mrgreen: Żart !!!...tak naprawdę to niewiem o co kaman,może coś z przerywaczem (jest schowany pod siedzeniem) a....może kable stare i prąd za długo płynie? :mrgreen:

największa frajda jaką można mieć w ubraniu
:
Wymień przerywacz...



Na przykład na taki najtańszy: Uniwersalny



I będzie po problemie :-)

gru
[Usunięty]
:
dzieki, sprawdze dzis jak to wyglada

dyha, zart zartem ale tak wlasnie to robie :) tzn zamiast zmienic pas plynnie, czekam az ten cholerny kierunek sie zapali

:
W mojej HONDCE mam taki sam problem muszę czekać na zapalenie się migacza. Jeśli wymienialiście u siebie przerywacz kierunkowskazów to napiszcie na jaki chciałbym to zrobić u siebie.

gru
[Usunięty]
:
to nie przerywacz, 2 rozne wkladalem i nic sie nie zmienilo

:
Ale udało ci się znaleźć źródło problemu czy dalej masz problem z kierunkami

: Re: kierunkowskazy
gru napisał/a:
czolem



Troche mnie wkurzaja kierunkowskazy w mojej niuni, za pozno sie wlaczaja.

Od wlaczenia do zapalenia mija okolo sekunda. Na trasie nie problem, jestem przyzwyczajony wlaczac duzo wczesniej, ale w miescie przy zmianie pasa nierzadko sygnalizuje manewr ktory wlasnie wykonalem :/



Wszystkie shadowki tak maja czy tylko moja? Jest na to jakis patent?


Przyczyną tego opóźnienia jest nie oryginalny przerywacz. Oryginalny przerywacz startuje od zapalenia żarówek, natomiast tanie,(badziewne) zamienniki startują od przerwy i stąd złudzenie spóźnionego startu kierunkowskazów.

:
Możliwe, że masz rację ale u mnie musi być inna przyczyna ponieważ przerywacz mam oryginalny.

:
BĄBEL napisał/a:
Możliwe, że masz rację ale u mnie musi być inna przyczyna ponieważ przerywacz mam oryginalny.


Do przerywacza są podłączone 3 przewody powinny to być: zielony, biało zielony i szary. Wypnij z przerywacza zielono biały i szary, zepnij je razem. Następnie włącz kierunek. Po tym teście nie będziesz miał wątpliwości, co do przerywacza.

gru
[Usunięty]
:
Zbyszek napisał/a:
natomiast tanie,(badziewne) zamienniki startują od przerwy


dlatego sprawdzilem najdrozszy jaki mieli akurat w sklepie, wyjalem tez kumplowi z jego moto (oryginal, tyle ze suzuki), bez zmian



Bąbel, nie, nie udalo sie dojsc przyczyny

byl jeszcze pomysl ze to wina zarowek. nieoryginalne kierunki, para 10W i para 21W (zdaje sie powinno byc 21W wszedzie). przelozylem zarowki zeby miec 21 na strone i tez nie pomoglo :/

:
W sobotę mam dzień wolny, więc pokombinuję z tymi kierunkami jeśli uda mi się to naprawić to dam ci znać GRU, albo napiszę posta na forum

:
Postaram się sięgnąć po radę jakiegoś elektryka

:
Zrobiłem działają prawidłowo. Przyczyną były brudne styki w oprawkach żarówek a przerywacza nawet nie dotykałem, ale u ciebie GRU pewnie bedzie inna przyczyna.

gru
[Usunięty]
:
dzieki za info

kierunki mam nowe, tyle ze z tych tanszych, wiec pewnie tu pies pogrzebany

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group