Przepalać czy nie przepalać
Odpowiedz do tematu

cykus
[Usunięty]
: Przepalać czy nie przepalać
Wypowiedzcie się na temat przepalania motorka w zimie czy jest to dobre rozwiązanie czy raczej zbędny zabieg :?: Ja zauważyłem , że po takich przepałach w zimie odkłada się wilgoć na korku wlewu oleju takie masełko białe wydaje mi się że to raczej niedobre jest :?:

Ostatnio zmieniony przez Globi 2008-03-10, 20:38, w całości zmieniany 1 raz
:
moim skromnym zdaniem jezeli przepalanie trwa godzine albo wiecej i jest mozliwosc jazdy to tak ale odpalenie na 15-20 minut na postoju robi wiecej szkody chodzi miedzy innymi o skropliny cały układ silnikowo wydechowy jest wtedy grzany nie równo

wszystkie swoje moto konserwacja na zime kocyk akumulator w piwnicy pełny bak a na wiosne odpalał bez problemu

:
To moj trzeci motocykl, zadnego nie odpalalem w zimie - robilem to co Maciejka plus worki foliowe na wydechy, bezposrednie smarowanie do cylindrow i wymiana oleju z filtrem.

Wiosna zawsze byla witana z usmiechem ;-)

:
Ja swoj regularnie raz w tygodniu az sie wiatrak na chlodnicy zalaczy...tak wiec zdania pewnie podzielone beda :mrgreen:

:
Ja tez przepalam troche żadziej i staram sie co jakiś czas przejechać,choc w tej zimy jakoś mnie sie nie chce

:
Ja tak samo przepalam do właczenia wentylatora a następnie kawełek jazdy po garażu jak zrobię trzy kułka będzie jakieś 200 metrów heheh

Carlos
[Usunięty]
:
Ja zgadzam się z Maciejką. Takie krótkie odpalanie to większa szkoda niż pożytek. Trabanta odpalam 3-4 razy w roku gdy jadę na zawody i jakoś od 4 sezonów sprzęt dowozi mnie szczęśliwie na metę :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group