group buy - gmole do 87-94
Odpowiedz do tematu

:
:chytrusek: :thx: oby coś dobrego z tego wynikło :mrgreen: czekamy na innych, coś mi się wydaje, że nie tylko 3 osoby kiedyś chętnie rozmawiały o zakupie w.w. gmoli ;-)

:
To się wywiedz. Ja się do Sępioła nie upieram. Jak gdzie korzystniej - jestem ZA.

:
bylem gadalem , gosc robi z rury 34 za bardzo nie byl chetny na wieksza ilosc , nie mial czasu gadac, umuwilismy sie na 15 kwietnia . cena jaką zaproponowal to 350 -400 moze da sie cos utargowac

:
Miki01 napisał/a:
Panowie, ale to nie są gmole od Roadstylera, tylko z Braniewa, jakieś importowane. Gość zapewniał, że pasują i do mojego modelu i do Spirita (oba mają oznaczenie SC18). Ale ok. sam zamówię przypasuję i opiszę. Wiem, że mogę mieć problem z dolnymi mocowaniami, ale w końcu kawałek spawarki sprawę załatwi...

Pozdro




no tylko nie spawaj tych z Braniewa bo to jest chrom a nie nierdzewka i Ci w p... wszystko w dupe jeża zejdzie, ja tak zrobiłem, bo telefonicznie rozmawiałem że miały być z nierdzewki i sam dałem do warsztatu żeby pospawali profesjonalnie, no i pospawali tylko że to nie nierdzewka i poszedł chrom,

teraz wysyłam do gościa bo obiecał że w ciągu trzech tygodni mi to pochromuje za niewielkie pieniążki,

mam nadzieję choć ostatni trudno mi sie do niego dodzwonić, ale może zajęty, hihi......

:evil:

jak się sytuacja rozwinie to poinformuję całe szanowne grono



wszystko niby ok tylko mógł od razu powiedzieć że to nie jest nierdzewka i nie byłoby tematu....wiedział że będę spawał bo chciałem żeby mi nie spawał uchwytów to sam pospawam w argonie i będzie cacy ...



zobaczymy co z tego wyjdzie



ale tak to gmole bardzo ładne solidnie wykonane ,dobrze położony chrom na miedzi





no a dziś przyszły moje gmole , wcale nie ruszone, w środku karteczka że spawy nei nadaja się do chromowania, w dobie chromowania plastiku? paranoja normalnie

gość nie odbiera telefonów, to też o czymś świadczy

no to zostałem z gmolami których nie da się założyć bo wyglądaja jak wyglądają, 400 zł w plecy a spraedawca ma mnie w dupie

no nic tylko jechać i ręcznie mu wytłumaczyć że tak się nie robi

koszmar :evil:

Ostatnio zmieniony przez Sławek 2010-05-05, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
:
tak czytam i czytam. Jak ktoś jest chętny do przyjazdu do Sępioła to ja mieszkam 30 km od niego i też mogę na wzór wykonać z nierdzewki (spawam TIGiem). Warunek jest taki że muszę mieć motor do przymiarki i zamiast 400 wezmę 300pln. :mrgreen:

:
No i co tam Panowie? znajdą się jeszcze jacyś chętni? :-D

:
hrataj napisał/a:
bylem gadalem , gosc robi z rury 34 za bardzo nie byl chetny na wieksza ilosc , nie mial czasu gadac, umuwilismy sie na 15 kwietnia . cena jaką zaproponowal to 350 -400 moze da sie cos utargowac




No i jak tam hrataj? Jakieś informacje? :lol:

:
jestem umówiony na wtorek , mam dzwonić do gościa i umówić się do przymiarki , to już drugie podejście , do trzech razy sztuka :lol:

:
Ok, super, to powiedz kolesiowi, żeby sobie jakiś szablon zachował :-D Zapytaj go ile ew. kosztowałoby zrobienie 3x gmoli klasycznych do Cienia (Max, Ja i Szemrany) :-) Dzięki z góry :thx: :thx: ;-)

:
ok bede negocjował:-)

:
zostawiłem swoją maszynkę u ''gmolarza'' ;-) i cena jaką zaproponował to 450 i ani grosza mniej , tyle co wynegocjowałem to w tej cenie zrobi mi uchwyt do Lightbara.

:
Divastion napisał/a:
Zapytaj go ile ew. kosztowałoby zrobienie 3x gmoli klasycznych do Cienia (Max, Ja i Szemrany) :-)
:-D

:
I jak Panowie? ruszamy coś w tej sprawie? :-D ja wprawdzie Cienia nie mam w swoim garażu, ale gmole się nie zmarnują, jakby co.... :lol:

:
Ja chętny. Czekam co prawda na lale jak wróci z serwisu (jest szansa na koniec przyszłego tygodnia)... i mogę jechać do Iłży (silnik mam na dotarciu) i mierzyć i montować... no chyba, że Sępioł może pomierzyć kogo innego i wysłać...

:
Pogadajcie z Jurkiem On u Sępioła kupował w zeszłym roku...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group