To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VTX - Smutny dzień

suru - 2011-02-22, 15:17
Temat postu: Smutny dzień
dziś pare minut przed godziną 14.00 odjechał mój Shadow 750 C2 1998 r.

Odjechał na pace furgonetki do nowego właściciele. Teraz mieszka pod Tarnowem.

Nowy właqsciciel konkretny, Tarnów to nasz biegun ciepła ..... chyba będzie mu tam dobrze.

Ale.... pustka w garażu jest przytłaczająca, mam dziś depreche.

Wybrałem już następczynie ale, nie mogę jej kupić bez Waszego zdania.

Rzućcie oczyma i napiszcie pare słów. Ten moto do mnie przemówił......

oto ona: http://otomoto.pl/honda-v...6-M2422969.html

Todek - 2011-02-22, 15:32

Coś mi się wydaje, e Ty już podjąłeś decyzję, :-D i nasze ewentualne opinie, niczego nie zmienią. :mrgreen:

Moim zdaniem nadaje się. :-D

ciachu - 2011-02-22, 15:37

Do mnie też przemawia. Jesli wszystko co piszą w ogłoszeniu to prawda i zdjęcia nie kłamią to brałbym.
MCY - 2011-02-22, 15:41

Tylko jazdy testowe będą utrudnione.
suru - 2011-02-22, 15:51

Todek napisał/a:
Coś mi się wydaje, e Ty już podjąłeś decyzję, :-D i nasze ewentualne opinie, niczego nie zmienią. :mrgreen:

Moim zdaniem nadaje się. :-D




Nie pisz tak . Poprzednio Wam nie przypadła do gustu i odpuściłem. Nawiasem mówiąc dobrze zrobiłem

MCY - 2011-02-22, 16:08

suru napisał/a:
Todek napisał/a:
Coś mi się wydaje, e Ty już podjąłeś decyzję, :-D i nasze ewentualne opinie, niczego nie zmienią. :mrgreen:

Moim zdaniem nadaje się. :-D




Nie pisz tak . Poprzednio Wam nie przypadła do gustu i odpuściłem. Nawiasem mówiąc dobrze zrobiłem


Mi się tylko kolor nie podobał :lol: .

Siwy_Dym - 2011-02-22, 17:49

suru napisał/a:
Todek napisał/a:
Coś mi się wydaje, e Ty już podjąłeś decyzję, :-D i nasze ewentualne opinie, niczego nie zmienią. :mrgreen:

Moim zdaniem nadaje się. :-D




Nie pisz tak . Poprzednio Wam nie przypadła do gustu i odpuściłem. Nawiasem mówiąc dobrze zrobiłem




A mi się nie podoba to 1300, tak poza tym to fajna ;-)

ticky - 2011-02-22, 20:40

Podobnie jak kolega - oprócz 1300 raczej wszystko gra ;-)

Tylko od razu do ceny zakupu dolicz nową tylną oponę, bo nadaje się do rychłej wymiany, a to chyba oznacza, że ten egzemplarz nie miał raczej lekko u swojego poprzedniego właściciela :-P Sprawdź sprzęgło i przekładnie ;-)

R0bi - 2011-02-22, 20:51

ticky napisał/a:
Podobnie jak kolega - oprócz 1300 raczej wszystko gra ;-)

Tylko od razu do ceny zakupu dolicz nową tylną oponę, bo nadaje się do rychłej wymiany, a to chyba oznacza, że ten egzemplarz nie miał raczej lekko u swojego poprzedniego właściciela :-P Sprawdź sprzęgło i przekładnie ;-)


Przy takim przebiegu całkiem normalnie wygląda.

Normalnie - nie znaczy, że nadaje się jeszcze do jazdy.

Todek - 2011-02-22, 20:53

ticky napisał/a:
Podobnie jak kolega - oprócz 1300 raczej wszystko gra ;-)

Tylko od razu do ceny zakupu dolicz nową tylną oponę, bo nadaje się do rychłej wymiany, a to chyba oznacza, że ten egzemplarz nie miał raczej lekko u swojego poprzedniego właściciela :-P Sprawdź sprzęgło i przekładnie ;-)




Jeżeli to jest oryginalna, fabryczna, opona z 2006 roku, to przy przebiegu /16 724 km/, moim zdaniem chodzi tu raczej o mile, jest normalnie zużyta.

suru - 2011-02-22, 20:57

chyba tam jutro pojadę. Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Todek, czy jest coś czego nie wiesz o hondach?!

Todek - 2011-02-22, 21:04

suru napisał/a:
chyba tam jutro pojadę. Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Todek, czy jest coś czego nie wiesz o hondach?!


Jest wiele rzeczy których nie wiem. :-( Ale przez cały czas się uczę. :-D :mrgreen:

ticky - 2011-02-22, 22:03

Todek napisał/a:
ticky napisał/a:
Podobnie jak kolega - oprócz 1300 raczej wszystko gra ;-)

Tylko od razu do ceny zakupu dolicz nową tylną oponę, bo nadaje się do rychłej wymiany, a to chyba oznacza, że ten egzemplarz nie miał raczej lekko u swojego poprzedniego właściciela :-P Sprawdź sprzęgło i przekładnie ;-)




Jeżeli to jest oryginalna, fabryczna, opona z 2006 roku, to przy przebiegu /16 724 km/, moim zdaniem chodzi tu raczej o mile, jest normalnie zużyta.




Jeśli to faktycznie mile to szacunek dla właściciela za tak dobrze utrzymaną oponę.

ciachu - 2011-02-22, 22:16

Suru - smutny dzień ?

Dla mnie to radosny dzień, przecież to same pozytywne emocje związane z poszukiwaniem tego nowego, wymarzonego motocykla. Kłopoty ze spaniem, ciągłe wertowanie ogłoszeń, szukanie testów, czytanie opinii, Allegro, Youtube... Nie mów, że tak nie jest ;-)

Anonymous - 2011-02-22, 22:29
Temat postu: Re: Smutny dzień
suru napisał/a:
Ten moto do mnie przemówił......


Ooo... to już jest coś. W takim wypadku warto tam podjechać i obejrzeć. Daleko nie masz...

A depresja minie szybciej niż sądzisz - oby tylko dzięki trafnemu wyborowi...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group