To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - Montaż gaźnika

Anonymous - 2010-07-06, 06:55
Temat postu: Montaż gaźnika
Witam i proszę o RATUNEK.

Moja perła Honda Vt 600 (Pc21) z 1988 roku zapalała na ssaniu ale gasła jak tylko dodawało się gazu (także po nagrzaniu). Kolega obiecał przeczyścić gaźnik. Rozebrał go, wyczyścił ale musiał nagle wyjechać na dwa miesiące... i zostałem akurat na urlop z nie złożonym motorem. Byłem zajęty czymś innym jak on gaźnik rozbierał więc nie widziałem jak to robił więc po jego założeniu zostały mi dwa gumowe wężyki które nie wiem gdzie mają być zamontowane...

Jeden (szerszy) wychodzi od małego białego plastikowego zbiorniczka pod bakiem (z lewej strony jak się patrzy z góry siedząc na motorze - bo jest też podobny z prawej)

Drugi (węższy) wychodzi dwoma wyjściami z gaźnika... ale nie mogę znaleść gdzie można by go przyłączyć po yamontowaniu wszystkich innych... Nie widzę więc wogóle wolnych przyłączy więc może te wężyki mają być złączone po prostu razem?

Czy ktoś może mi pomóc? Wystarczy sprawdzić u siebie.

Mogę przesłać zdjęcia.



Janusz

potfur - 2010-07-06, 07:47

TU masz instrukcję do swojego modelu. Może Ci coś powie, albo będziesz mógł wskazać rzeczone wężyki. W VT600 są jakieś 2 wężyki zaślepione z przodu (było o tym na forum) ale nie wiem, czy to o nich mowa.
Anonymous - 2010-07-06, 10:52

potfur napisał/a:
TU masz instrukcję do swojego modelu. Może Ci coś powie, albo będziesz mógł wskazać rzeczone wężyki. W VT600 są jakieś 2 wężyki zaślepione z przodu (było o tym na forum) ale nie wiem, czy to o nich mowa.




Dzięki za szybką odpowiedź, ściągnąłem, fachowa instrukcja zawsze się przyda, ale nie ma tam akurat o moim problemie. Zdjecia są natomiast tak niewyraźne, że nie można się zorientować gdzie co jest.

Mogę przesłać zdjęcia moich wężyków na to forum (może ktoś się zorientuje) ale nie wiem jak i czy można tu je zamieszczać?

R0bi - 2010-07-06, 11:08

Zdjęcia umieść na jakimś serwerze np picasaweb i podaj linka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group