To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - Nie zużywa paliwa z baku

bogdi - 2018-06-11, 10:17

w "serwisówce" podają od 3,5 do 6,5 ;) - podajesz rok produkcji, w niektórych krajach podaje się rok sprzedaży, dlatego często wyskakują nieścisłości - moja z katalogu rok produkcji 92, rok sprzedaży 93 w dow rej rok produkcji (czyli w zasadzie sprzedaży 93)
tensam - 2018-06-11, 19:43

hmmm... To moja musi być jeszcze starsza... W dowodzie jest 1995, poprzedni właściciel mówił że ona jest tak na prawdę z 1994.

Szkoda że nie można tego sprawdzić :(

MARQ - 2018-06-11, 19:58

tensam napisał/a:
hmmm... To moja musi być jeszcze starsza... W dowodzie jest 1995, poprzedni właściciel mówił że ona jest tak na prawdę z 1994.

Szkoda że nie można tego sprawdzić :(


spróbuj wysłać VIN i np numer silnika do serwisu Hondy, może coś podpowiedzą.

bogdi - 2018-06-11, 22:01

MARQ napisał/a:
tensam napisał/a:
hmmm... To moja musi być jeszcze starsza... W dowodzie jest 1995, poprzedni właściciel mówił że ona jest tak na prawdę z 1994.

Szkoda że nie można tego sprawdzić :(


spróbuj wysłać VIN i np numer silnika do serwisu Hondy, może coś podpowiedzą.


lepiej nie, okaże się, że nie istnieje, albo złożona co najmniej z dwóch ;), najlepiej porównać samemu z takim samym modelem po nr ramy (różnica)

tensam - 2018-06-12, 13:15

Dzisiaj sprawdzę numer ramy to wrzucę go tutaj :)
tensam - 2018-06-14, 13:59

Przesłałem mojemu znajomemu zdjęcie naklejki z ramy, który w pracy ma dostęp systemów hondy.
Wyszło że rok modelowy mojego motocykla to 1994.
Więc
GhoustDragon
coś tu nie pasuje :P

Zibi665 - 2018-06-22, 09:33

GhoustDragon napisał/a:
Zibi, bez urazy ale trochę się rozpędziłeś z tymi dywagacjami...

P.S. Super pomysł z płukaniem zbiornika bez jego demontażu - ma motocykl rękami za ramę dźwigać :koso:

Masz rację, dałem du..y - zrobiłem wyliczenie dla 11-sto litrowego zbiornika sorry ... :omg:

... Już widzę jak kolega wywija motocyklem trzymając go za ramę, (przepłukać - znaczy przelać benzyną, po odkręceniu kranika nie demontując zbiornika), dziwie się, że jako stary wyjadacz VT-600, nie zajarzyłeś w czym rzecz :chytrusek: - wiem zajarzyłeś, ale postanowiłeś trochę rozluźnić temat ;-)
Spalanie powinno być zawsze w granicach około 40 zł - od tankowania, do tankowania :-P

Wit - 2018-10-17, 09:18

Witam wszystkich. Odświeżę nieco temat.

U mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Mam zbiornik 11l i zawsze po zużyciu mniej więcej 7.2l paliwa "załączała" się rezerwa. Ostatnio zauważyłem, że mogę wyjeździć 9l i moto się nie dusi. Czy wiecie co jest przyczyną? Czyżby siteczko w kraniku się zapchało?


Czyszczenie kranika pomogło :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group