To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 125/250 - Gdzie jest bezpiecznik VT125

gelorad - 2018-04-25, 10:05
Temat postu: Gdzie jest bezpiecznik VT125
Cześć, pacjent Shadow VT125 2003r

Chciałem po zimie odpalić. Nic z tego, wszystkie kontrolki zgasły i jedyne co usłyszałem to ciche pyknięcie. Pomyślałem sobie, że padł jakiś bezpiecznik, ale sprawdziłem wszystkie w kostce (pod prawym boczkiem) i są ok.

Czy jest jeszcze gdzieś jakiś "główny" bezpiecznik? Dokładnie w którym miejscu powinien się znajdować? Obleciałem z lusterkiem wszystkie zakamarki i nic takiego nie zauważyłem.

Zamek1200 - 2018-04-25, 17:50

przekaźnik rozrusznika mógł paść? ale to by chyba kontrolki sie świeciły chociaż mała maszyna więc kto wie.. pod prawym boczkiem masz malutkie bezpieczniki. zdejmowałeś kanape?
Skorupek - 2018-04-25, 18:01

Akumulator naladuj :mrgreen:
W dobrym tonie jest dobrze zajrzeć najpierw tu z pierwszym postem http://www.shadow.org.pl/forum/viewforum.php?f=24
Siemanko :mrgreen:

gelorad - 2018-04-26, 13:16

Pierwszym moim słowem było Cześć. Powinienem napisać oficjalniej Dzień dobry? Przepraszam. Nie znam się na forumowych dobrych tonach i grzecznościach, ja człek starej daty jestem.

Co do meritum
1. napisałem "sprawdziłem wszystkie w kostce (pod prawym boczkiem)", pytanie było o główny bezpiecznik
2. które to ten przekaźnik (w którym miejscu jest)
3. akumulator kupiony w zeszłym roku i naładowałem przed włożeniem do moto.

edit:
Ok, nieaktualne, na FB dali mi manual. Bezpiecznik główny jest po lewej stronie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group