To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - Wydechy co kupić na jakie wymienić ?

Ojciec_Pio - 2018-03-29, 18:20
Temat postu: Wydechy co kupić na jakie wymienić ?
Witam.

Od ostatniej wizyty u diagnosty :P Otrzymałem wyraźny komunikat ZRÓB COŚ Z WYDECHAMI !
...i od tamtej pory powiem szczerze krążę po necie i szukam sposobu co zrobić.

Posiadam w moim Cieniu przelotówki a zatem pięknie brzmi ale tez głośno co może stać się problemem przy kolejnej wizycie i przejściu przeglądu.

Poradźcie co mam zrobić ? Szukałem oryginałów ale troszkę to droga jak na teraz dla mnie inwestycja, co do używek cieżko mi coś znależć, jak również szukałem czegoś innego tzn. z innych motorów coby spasowało.

Zatem może ma ktoś coś, jakąś propozycję, ofertę jaki wydech wybrać ?

Goldix - 2018-03-29, 19:53

Kilka wątków na Forum już jest. Może zamiast zmiany wypróbuj:

TO

Dżej dżej - 2018-03-30, 00:05

Może najprościej jakieś DBkillery dokupić/dorobić?
Ojciec_Pio - 2018-03-30, 19:09

No i po kolejnym dniu rozmyślania nad tym co zrobić...

Czy tak jak Goldix "super firme zaproponował" - pytałem szczegółowo i dowiedziałem się że wyciszają max 4-5 DB a to malutko i w dodatku cena do małych też nie należy.

Czy tak jak Dżej dżej napisał "dorobić" - podejrzewam ze taniej o wiele ale efekt będzie podobny albo gorszy.

Wybrałem już definitywnie bo zaczynało mnie to wkurzać : Kupiłem wydechy z Harleya oryginalne i to za bagatela 150 zl za komplet !!! OŁJE !!!! :D

Może to dziwne albo poje... że do Cienia daje z HD ale mam nadzieje ze będzie gitara ;) w końcu coraz częściej ludziska przerabiają na nieoryginalne ;)

Trom - 2018-03-30, 21:22

Ojciec_Pio napisał/a:
Może to dziwne albo poje... że do Cienia daje z HD ale mam nadzieje ze będzie gitara ;)
...
Jak wymierzyłeś to będzie pasować :-)

Goldix - 2018-03-30, 21:29

Ojciec_Pio,

Firmę podałem jako przykład. Ja w swoich mam założone i działają 114 na 92.

Skorupek - 2018-03-31, 13:42

Może poradzić coś edHaust zmodlina. Napisz do Edka na forum albo zadzwoń do niego i pogadajcie się da zrobić. Zajmuje się profesjonalnie wydechami to może i wyciszyć będzie wiedział jak
shad'OS - 2018-04-22, 20:53

Ojciec_Pio napisał/a:
No i po kolejnym dniu rozmyślania nad tym co zrobić...

Czy tak jak Goldix "super firme zaproponował" - pytałem szczegółowo i dowiedziałem się że wyciszają max 4-5 DB a to malutko i w dodatku cena do małych też nie należy.

Czy tak jak Dżej dżej napisał "dorobić" - podejrzewam ze taniej o wiele ale efekt będzie podobny albo gorszy.

Wybrałem już definitywnie bo zaczynało mnie to wkurzać : Kupiłem wydechy z Harleya oryginalne i to za bagatela 150 zl za komplet !!! OŁJE !!!! :D

Może to dziwne albo poje... że do Cienia daje z HD ale mam nadzieje ze będzie gitara ;) w końcu coraz częściej ludziska przerabiają na nieoryginalne ;)


Witam.I jak te wydechy HD?Jaki to model,może jakaś fotka??Też mam dość choć dopiero zacząłem... :omg:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group