To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 125/250 - Chromy silnika

kyniu - 2018-03-25, 22:44
Temat postu: Chromy silnika
Witam
Widziałem na youtube małą hankę z chromowanymi elementami silnika (cylindry itp)
Była jakaś wersja w chromie ?!?

Czy ktoś próbował pochromować elementy silnika ???

Farba w sprayu to chyba nie najlepszy pomysł :/
Interesuje mnie coś trwałego ...

Jakieś pomysły ?!?

Krzychu - 2018-03-26, 07:52

Ja miałem osłony pompy wody i cylindrów w chromie. Są to części akcesoryjne, w Polsce nie do kupienia, chyba że używka na all.. itp. Rzadko się trafiają ale zdarza się, tyle że ceny z kosmosu (dla przykładu raz widziałem osłony na cylinder 550 zł za sztukę :shock: )

Osłony pompy wody i łańcucha są plastikowe, więc w grę wchodzi tylko metalizacja próżniowa, ale nie wiem jak trwałością takiego rozwiązania.
Co do osłony cylindrów, to są one, o ile dobrze kojarzę aluminiowe i polakierowane, swego czasu kolega Saxo zdarł lakier i wypolerował je na błysk, efekt świetny, pracy sporo, ale On jest znany z tego, że ma sporo czasu i z nudów poleruje wszysto co wpadnie mu w ręce :mrgreen: :mrgreen:
W razie pytań uderz do niego, ewentualnie poszukaj postów z efektem jego pracy :-)

Skorupek - 2018-03-26, 08:04

Takie dodatki w chromie widziałem na niemieckiej stronie Louisa. Tam były osłona na łańcuch. Osłony głowic, lag, nakładki na kierunkowskazy, pompę i ramę w okolicy dołu silnika. Z faktur wynikało że wszystkie jakie były namoto kosztowały ok ,200e więc nie dużo na niemiecką kieszeń😀
kyniu - 2018-03-26, 09:24

Skorupek napisał/a:
Takie dodatki w chromie widziałem na niemieckiej stronie Louisa. Tam były osłona na łańcuch. Osłony głowic, lag, nakładki na kierunkowskazy, pompę i ramę w okolicy dołu silnika. Z faktur wynikało że wszystkie jakie były namoto kosztowały ok ,200e więc nie dużo na niemiecką kieszeń😀


szukałem, ale nie mogę znaleźć ...

podeślesz link ?!?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group