To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 500 - Dekielek silnika

Anonymous - 2009-03-15, 19:04
Temat postu: Dekielek silnika
Witam,

kupiłem swoją Hondzie bez tego dekielka ( którego nie widać na zdjęciu ),może ktoś ma zbędny i zechce mi go odstąpić, www.fotosik.pl/pokaz_obra...dd22.html[/img]

pozdrawiam

FurmanS - 2009-03-17, 18:02

Myślę że warto spróbować na www.allegro.pl (spróbować napisać do osoby która deklaruje że jest w posiadaniu części bo raczej na aukcji nie bedzię wystawione ) ew. wybrać sie na motobazar najbliższy.



W sumie jest to kawałek czarnego plastkiu - maskownica -taka pierdoła nie powinna być jakoś strasznie droga.



Swoją drogą ciekawe dlaczego brak tej części - ktoś zgubił podczas jazdy, połamał :-)8 :-)8

Anonymous - 2009-03-17, 18:33

Cytat:
W sumie jest to kawałek czarnego plastkiu - maskownica -taka pierdoła nie powinna być jakoś strasznie droga


nie chcę dołować, ale właśnie te pierdoły są najbardziej kosztowne :-/



oprócz allegro można jeszcze spróbować na www.plastbike.pl - dorabiają różne elementy z tworzywa, tylko nie wiem czy się tego podejmą i prawdopodobnie będzie potrzebna taka osłonka na wzór

renegade - 2009-03-18, 16:33

Po prostu odpadł tak jak mój jak jechaliśmy do Sanoka.

Poszedł pod koła gdyby nie Leszek to nawet bym nie wiedział.

Mateusz - 2009-03-19, 07:40

renegade26 napisał/a:
Po prostu odpadł tak jak mój jak jechaliśmy do Sanoka.

Poszedł pod koła gdyby nie Leszek to nawet bym nie wiedział.


U kolegi najwyraźniej ktoś go nie przykręcił. Bo akurat ten przy silniku jest na dwie śruby - troche trudno, żeby sam odpadł :-) Ale faktycznie "plastbike" może pomóc



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group