To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - serwisowka vt 600

onimod - 2017-03-25, 20:34
Temat postu: serwisowka vt 600
Witam wszystkich jestem pierwszy raz na forum i pewnie temat juz byl nie raz ale czy ktos moze mi napisac z jaka sila nalezy dokrecic sruby glowicy ? a moze ma ktos serwisowke? bylbym bardzo wdzieczny poniewaz mam rozkrecona maszne i chcialbym zaczac skladac
pozdrawiam :-)

Skorupek - 2017-03-26, 09:14

W razie czego mam silnik do sprzedania.... użyj szukajki zgodnie z instrukcj± a napewno znajdziesz na forum
derek99 - 2017-03-26, 10:49
Temat postu: Re: serwisowka vt 600
onimod napisał/a:
Witam wszystkich jestem pierwszy raz na forum i pewnie temat juz byl nie raz ale czy ktos moze mi napisac z jaka sila nalezy dokrecic sruby glowicy ? a moze ma ktos serwisowke? bylbym bardzo wdzieczny poniewaz mam rozkrecona maszne i chcialbym zaczac skladac
pozdrawiam :-)

Przepraszam ale po polsku to już pisać nie umiemy?

crazyduck - 2017-03-26, 11:48
Temat postu: Re: serwisowka vt 600
derek99 napisał/a:
onimod napisał/a:
Witam wszystkich jestem pierwszy raz na forum i pewnie temat juz byl nie raz ale czy ktos moze mi napisac z jaka sila nalezy dokrecic sruby glowicy ? a moze ma ktos serwisowke? bylbym bardzo wdzieczny poniewaz mam rozkrecona maszne i chcialbym zaczac skladac
pozdrawiam :-)

Przepraszam ale po polsku to już pisać nie umiemy?

Przepraszam , ale po polsku to już pisać nie umiemy :D

Kall - 2017-03-26, 12:08

crazyduck napisał/a:

derek99 napisał/a:
onimod napisał/a:
Witam wszystkich jestem pierwszy raz na forum i pewnie temat juz byl nie raz ale czy ktos moze mi napisac z jaka sila nalezy dokrecic sruby glowicy ? a moze ma ktos serwisowke? bylbym bardzo wdzieczny poniewaz mam rozkrecona maszne i chcialbym zaczac skladac
pozdrawiam

Przepraszam ale po polsku to już pisać nie umiemy?

Przepraszam , ale po polsku to już pisać nie umiemy :D


Przecinek to się jednak powinno stawiać zaraz po wyrazie.

A tak na poważnie, Haynes podaje:
Cylinder head:
6 mm bolts
1989 and 1990, 1991 through 1996 - 10 Nm
1997 on - 12 Nm
8 mm bolts - 23 Nm
8 mm nuts - 23 Nm
10 mm nuts - 47 Nm
Cylinder head cover bolt - 10 Nm

Masz tu jeszcze skany:


Darkos - 2017-04-02, 12:37

Witajcie. Kiedy¶ nabyłem serwisówke Haynesa do VT 600, a teraz jest mi niepotrzebna. Mogę odsprzedać jak się komu¶ przyda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group