To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - Mambrana gaźnika.

projaro - 2017-01-16, 21:09

Ja też brałem z tej stronki części do 500-tki jestem zadowolony . Nie były to membranki , ale inne części , wszystko oryginał , dobra cena i około 10 dni przesyłka . Teraz będę zamawiał drobiazgi do mojej 1100C2 . Polecam i pozdrawiam.
projaro - 2017-01-16, 21:22

Do C2-ki z przesyłką wychodzi 200 Dolarów USD
promo - 2017-01-17, 00:28

hmm no właśnie, 82 usd/sztuka... razy 2 to się zbiera, a jak z wymianą? jest to do ogarnięcia samemu?

i co sądzicie o firmie ogłaszającej się na alledrogo? sprawdzał ktoś ich membrany?

Krzychoo - 2017-01-17, 06:45

Wymianę membrany jak najbardziej można samemu. Jest trochę roboty z wyciągnięciem gaźników ale da radę.
adam3911 - 2017-01-17, 07:25

promo napisał/a:
hmm no właśnie, 82 usd/sztuka... razy 2 to się zbiera, a jak z wymianą? jest to do ogarnięcia samemu?

i co sądzicie o firmie ogłaszającej się na alledrogo? sprawdzał ktoś ich membrany?


Z tego rozumuje, ze nie miales membran w reku?
Skad wniosek ze sa na wykonczeniu? Nie taki stary masz motocykl...

GhoustDragon - 2017-01-17, 09:00

adam3911 napisał/a:
promo napisał/a:
hmm no właśnie, 82 usd/sztuka... razy 2 to się zbiera, a jak z wymianą? jest to do ogarnięcia samemu?...


Z tego rozumuje, ze nie miales membran w reku?
Skad wniosek ze sa na wykonczeniu? Nie taki stary masz motocykl...


Oj Adam czepiasz się... On po prostu wie i nie drążmy tematu :-P



promo napisał/a:
... i co sądzicie o firmie ogłaszającej się na alledrogo? sprawdzał ktoś ich membrany?


Ja zaś z tego wnioskuję, że kolega nie czytał tematu od początku...

promo - 2017-01-17, 10:09

GhoustDragon napisał/a:
Ja zaś z tego wnioskuję, że kolega nie czytał tematu od początku...


hehe fakt niezła gafa, temat czytałem kiedyś i nie skojarzyłem że mowa o tej samej firmie;)


a swoje membrany jak najbardziej miałem w ręku, jedna jest już z dziurą (pęknięcie na ok 1cm) a druga jest na dobrej drodze do bycia dziurawą - są już pęknięcia na zgięciach, jeszcze nie dziury ale to pewnie kwestia niedługiego czasu dlatego chciałbym wymienić obie i mieć spokój

moto może stare nie jest ale w zbyt dobrych rękach wcześniej nie było, o wymianę pytałem ze względu na fakt że firma z portalu aukcyjnego koniecznie chce by wysyłac im całość a przyznam szczerze że nie widziałem w tym gaźniku żadnej kosmicznej technologii stąd pytam bo może są jakieś niuanse jak np to o czym pisał wcześniej Ksiądz

Ksiądz - 2017-01-17, 13:01

Cześć
Moją po raz trzeci szlag trafił dwa miesiące temu ( V-Max Tychowo zwróci kasę ...) .

Kolejną zamawiam za pośrenictwem Johana tu:

http://www.motorradbay.de...nen-c-94-2.html

Będę meldował o postępach w sprawie

promo - 2017-01-17, 15:26

mają już dedykowane czy bierzecie od czegoś innego?
Ksiądz - 2017-01-17, 20:17

W/g mnie mają błąd w opisie.
Jak pasują do VT110 Johana ( a pasują ..) , to do mojej też.

promo - 2017-01-18, 11:24

to może sami nie wiedzą co sprzedają, mi odpisali kiedyś że nie ma:)

no nic... jak zamówisz i dotrą to daj znać czy pasują to i ja wezmę, niby mam czas do maja (podbój europy) ale wolałbym wcześniej to ogarnąć :)

marcin k - 2017-01-18, 21:30

[quote="Ksiądz"]Cześć
Moją po raz trzeci szlag trafił dwa miesiące temu
po raz trzeci?? tak słaba jakość czy ktoś coś spier... przy zakładaniu? o ile można coś spaprać
VT 750 przejechałem prawie 40 tys. i zdechła mi membrana... ale air cut valve, ta mała, wymianka od innego gaźnika z robotą zapłaciłem 100 pln

Ksiądz - 2017-01-19, 14:29

Wygląda na to, że zakładający - f-ma V-Max Tychowo - źle ją montuje i po czasie pęka ...
promo - 2017-02-22, 13:33

miesiąc minął więc odgrzebuję temat:)

i jak Wielebny, jakieś postępy?

orientuje się ktoś może od czego jeszcze mogą pasować? vt750 ma takie same?
jak wcześniejsze modele? ten sam gaźnik jest?

promo - 2017-03-02, 14:03

@UP


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group