To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - Problem z akumulatorem

GhoustDragon - 2016-03-02, 05:56

klodek napisał/a:
Mój akumulator Yuasa zakupiony w zeszłym roku w marcu, naładowany i odstawiony na półkę na zimę, teraz zamiast 175A na rozruch daje 36A. Nie kombinując zakupiłem następny również Yuasa, może ten dłużej wytrzyma niż rok.


Bo Yuase najczęściej podrabiają.

JohnM - 2016-03-02, 17:24

Moja YUASA, kończy żywota po ok. 3 latach :-/ , następny aku - spróbuje chyba Varte
kruzi - 2016-03-02, 18:41

JohnM napisał/a:
Moja YUASA, kończy żywota po ok. 3 latach :-/ , następny aku - spróbuje chyba Varte



dość szybko - dbałeś o nią?? wyjmowałeś na zimę itp?? varte miałem ostatnio i nie polecam - zamów yuasa na stronie http://yuasa.com.pl/

dzinks - 2016-03-02, 22:57

JohnM napisał/a:
Moja YUASA, kończy żywota po ok. 3 latach :-/ , następny aku - spróbuje chyba Varte


Dziwnie szybko. Problem z ładowaniem w moto? Moja ma już 10 lat i nie chce się poddać :-)8

kruzi - 2016-03-03, 08:51

dzinks napisał/a:
JohnM napisał/a:
Moja YUASA, kończy żywota po ok. 3 latach :-/ , następny aku - spróbuje chyba Varte


Dziwnie szybko. Problem z ładowaniem w moto? Moja ma już 10 lat i nie chce się poddać :-)8



dokładnie zerknij na ładowanie, jak coś pewnie regiel padł...podobnie jak u mnie z kolei słabe ładowanie dobiło aku,,- kupiłem regulator chińczyka za 85zł i jestem zadowolony - ładowanie 14,5

Gibek - 2016-03-03, 14:20

10 lat temu produkowano inne akumulatory.
Każdy chce tylko by było taniej i taniej o oto skutki globalnego cwaniactwa, wszystko robione jest ak by zaraz po upływie gwarancji padło, i podlegało wymianie. :-(

Trom - 2016-03-03, 14:49

Gibek, wiele prawdy jest w tym co napisałeś ;-)
kruzi - 2016-03-03, 16:26

Gibek napisał/a:
10 lat temu produkowano inne akumulatory.
Każdy chce tylko by było taniej i taniej o oto skutki globalnego cwaniactwa, wszystko robione jest ak by zaraz po upływie gwarancji padło, i podlegało wymianie. :-(



musi się psuć tak jest ze wszystkim bo po co wymyślać rzeczy wieczne ??- to nieopłacalne - ruch w interesie musi być...

klodek - 2016-03-03, 21:36

gwarancja na akumulatory to fikcja, zawsze wina użytkownika (źle ładowany, źle przechowywany, przeładowany, zasiarczony, za długo stał nieużywany, itp.). Nawet nie próbuję reklamować.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group