To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Schowek w oparciu

Skandal89 - 2014-08-28, 23:50
Temat postu: Schowek w oparciu
Witam :-)

Nurtuje mnie jedno pytanie za kazdym razem jak patrze na tył swojego moto, co powinno być pod wyciąganym małym schowkiem w oparciu pasażera? Wiem, ze niektóre wersje maja tam tylne światło, ale nie wierze, żeinżynierowie Hondy nie przewidzieli tam jakiejś zaślepki.

Ewentualnie macie jakieś swoje pomysł albo patenty co z tym zrobić, żeby było ładnie?

garnett - 2014-08-29, 01:32

Mocowanie tablicy rejestracyjnej ?


piotrok - 2014-08-29, 07:59

Zestaw narzędzi pierwszej pomocy :mrgreen: W VT700C z 86 zmienili oparcie a narzędzia wsadzili pod zdejmowana za pomoca kluczyka kanapę pasażera :mrgreen:
Todek - 2014-08-29, 12:42

Skandal89 napisał/a:
Nurtuje mnie jedno pytanie za kazdym razem jak patrze na tył swojego moto,

To może jakieś foto żebyśmy także mogli popatrzeć. :mrgreen:

potfur - 2014-08-29, 18:26

Todek napisał/a:
Skandal89 napisał/a:
Nurtuje mnie jedno pytanie za kazdym razem jak patrze na tył swojego moto,

To może jakieś foto żebyśmy także mogli popatrzeć. :mrgreen:

A jak Ciebie też zacznie nurtować? Może lepiej nie ryzykuj ;-)

Todek - 2014-08-29, 18:50

potfur napisał/a:
A jak Ciebie też zacznie nurtować?

E tam, ja to wiem co tam ma być. :mrgreen: :-)8

potfur - 2014-08-29, 18:53

Todek napisał/a:
potfur napisał/a:
A jak Ciebie też zacznie nurtować?

E tam, ja to wiem co tam ma być. :mrgreen: :-)8

O masz, "wiem, ale nie powiem". Chociaż raz byś komuś pomógł... :mrgreen:

Skandal89 - 2014-08-29, 19:08

Mocowanie tablicy mam na tylnim błotniku, nie jest to jakaś domowa robota, błotnik ma odpowiednie wytłoczenia, więc tam musi być.

Oto zdjęcie:



Mam aktualnie na podwórku jeszcze VT 750 znajomego z tego samego rocznika i tam jest tak samo.

Nie wiem czy się otwiera to na wszelki wypadek daję link do zdjecia :mrgreen:

Cytat:
http://zapodaj.net/13c6e5caed772.jpg.html

Todek - 2014-08-29, 19:24

Nie wiem czy tak zostało to złożone fabrycznie, czy też ktoś to zrobił samodzielnie. Popatrz na zdjęcie moto kilka postów wyżej, tam w miejscu gdzie jest u Ciebie zamocowana tabl. rej., jest zamocowany emblemat z napisem Honda. A na rys. schematycznym w katalogu w miejscu gdzie jest emblemat, błotnik jest przetłoczony.
A moto masz w wersji na USA czy innej, licznik w milach czy w km?

Skandal89 - 2014-08-29, 19:32

Jest w wersji USA, licznik w milach, stale świecące kierunki. Mocowanie tablicy wyglada na fabryczne, z resztą z przeglądanych przezemnie zdjęć wynika, ze wiekszość shadowek z tych lat tak ma. Zastanawiam się teraz nad odkupieniem skradzionego orła i może umieszczeniem tam niklowanej płytki z wytłoczonym lub wycietym napisem Honda.
wirus - 2017-12-20, 17:05

Witam. Poszukuję emblematu honda, tego co na zdjęciu kilka postów powyżej na tylnym błotniku. Lub rozwiązania slbo zdjęcia co można przyczepić w miejsce gdzie schowek narzędziowy wchodzi w koszyczek. Myślałem nad jakąś blaszką z napisem honda z nierdzewki. Ale może ktoś ma jakiś pomysł jak przykryć ten kiczoawty koszyczek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group