To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 500 - Rozrusznik mi padl

Anonymous - 2008-09-16, 23:32
Temat postu: Rozrusznik mi padl
Jechalem zatrzymalem sie a Cytryna zgasła :-( chce odpalic i słysze swist... co to moglo tam sie wydarzyc?? musze teraz sie do niego dostac(masakra) :-(
Mateusz - 2008-09-17, 07:47
Temat postu: Re: Rozrusznik mi padl
Bushi napisał/a:
Jechalem zatrzymalem sie a Cytryna zgasła :-( chce odpalic i słysze swist... co to moglo tam sie wydarzyc?? musze teraz sie do niego dostac(masakra) :-(


A nowy silnik to kupiłeś bez osprzętu? Pewnie poszedł bendiks ... gdzieś w 500 jest już podobny problem opisywany. Poszukaj.

A i nie pozwalaj się już więcej dotykać do motocykla temu kolesiowi. Dzięki jego interwencji masz silnik niewyregulowany a kolega zatarł maszynę na zlocie. Z niego jest taki mechanik jak z koziego tyłka klarnet ... ale w końcu się na wszystkim zna najlepiej - nawet karateką jest. No i jaki przystojny. Odpuść sobie jego "pomoc".

Cezar - 2008-09-17, 14:09
Temat postu: Re: Rozrusznik mi padl
Bushi napisał/a:
Jechalem zatrzymalem sie a Cytryna zgasła :-( chce odpalic i słysze swist... co to moglo tam sie wydarzyc?? musze teraz sie do niego dostac(masakra) :-(


A silnika przypadkiem nie zatarłeś?

Rozumiem, że nie kręci w ogóle? Dostanie się do rozrusznika i wyjęcie go to nie problem, jeśli masz stary rozrusznik to można go podmienić w kilka godzin i sprawdzić.

Anonymous - 2008-09-17, 16:21

no wlasnie nie mam rozrusznika... musze zalatwic i sprawdzic... jak mam sprawdzic czy silnik zatarty??
Cezar - 2008-09-17, 17:24

Przede wszystkim to czy masz olej?

Później możesz obrócić walem ręcznie i zobaczysz jak się kręci.

Jakie oznaki daje rozrusznik? Tak jakby się kręcił ale nie zasprzęglał?

Przy ręcznym kręceniu silnikiem wyjmij po świecy na gar, żeby Ci łatwiej było.

Anonymous - 2008-09-17, 18:28

olej mam bo sprawdzalem...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group