To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VTX - Wydech Cobra do VTX 1800

SHEMP - 2008-08-05, 21:25
Temat postu: Wydech Cobra do VTX 1800
Czy ktos może mi pomóc w temacie przekładki wydechów - mam fabrycznie chce założyć Cobry, nie wiem jak się zachowa silnik- czy wymaga to zmiany mapy wtrysku? czy też ma zdolności samoprzeprogramowania - gdzieś sie spotkałem z taka opinią....

Bardzo prosze o pomoc :oops:

Anonymous - 2008-08-06, 00:13

Podobno nie trzeba robic taki operacji, przynajmniej w Shadowce 750 - rozmawialem ze znajomym mechanikiem, u ktorego sie serwisuje. Ja dzisiaj zalozylem u siebie w motórze wydechy Cobra (Classic Slashcut) - no zajebiaszszszczo teraz chodzi :mrgreen:
KrisZbro - 2008-08-06, 00:19

Też wyczytałem gdzieś, że w vtx1800 z racji tego że jest już sonda lambda komputer sie zaadoptuje, ale nie wiem na ile to prawda.

Co do vt 750 to nie był bym taki pewny - chyba bez regulacji gaźników to silnik cierpi a szczególnie zawory.

derduch - 2008-08-06, 17:15

Witam

Ja założyłem do 1800 C3 wydech Cobry i nic więcej nie robiłem i jeżdzę

Pozdrawiam

Anonymous - 2009-02-28, 08:51
Temat postu: Wprawdzie nie Cobra...
A widzieliście coś takiego?!? :twisted:

VTX Exhaust


:-)8

Blues - 2009-02-28, 10:24
Temat postu: Re: Wydech Cobra do VTX 1800
SHEMP napisał/a:
Czy ktos może mi pomóc w temacie przekładki wydechów - mam fabrycznie chce założyć Cobry, nie wiem jak się zachowa silnik- czy wymaga to zmiany mapy wtrysku? czy też ma zdolności samoprzeprogramowania - gdzieś sie spotkałem z taka opinią....

Bardzo prosze o pomoc :oops:




Wszystko jest w instrukcji montażu - na 99,99% nic nie trzeba robić. Zakładasz i jedziesz.

W ogóle, im mniej niepotrzebnego grzebania w silniku, tym lepiej.

Jeszcze nie spotkałem się z wydechem do choppera, którego założenie wiązałoby się z tak poważną ingerencją w silnik.



pozdr.

Blues - 2009-02-28, 10:24
Temat postu: Re: Wydech Cobra do VTX 1800
SHEMP napisał/a:
Czy ktos może mi pomóc w temacie przekładki wydechów - mam fabrycznie chce założyć Cobry, nie wiem jak się zachowa silnik- czy wymaga to zmiany mapy wtrysku? czy też ma zdolności samoprzeprogramowania - gdzieś sie spotkałem z taka opinią....

Bardzo prosze o pomoc :oops:




Wszystko jest w instrukcji montażu - na 99,99% nic nie trzeba robić. Zakładasz i jedziesz.

W ogóle, im mniej niepotrzebnego grzebania w silniku, tym lepiej.

Jeszcze nie spotkałem się z wydechem do choppera, którego założenie wiązałoby się z tak poważną ingerencją w silnik.



pozdr.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group